Maak badtijd leuker en gezelliger met de LullaBaby Mini Badpop! Deze schattige kleine badpop is perfect om kinderen bezig te houden tijdens het badderen en zorgt voor knuffels, bubbels en vrolijk waterspel.
Met een compact formaat van 15 cm is deze badpop ideaal voor kleine handjes. De pop is gemaakt van ultra-zacht, waterveilig pluche, waardoor hij perfect is om mee te nemen in bad én heerlijk om mee te knuffelen. De lieve uitstraling en zachte materialen maken deze pop al snel een favoriet speelmaatje.
Na het spelen is de badpop eenvoudig schoon te maken. Hij is machinewasbaar en kan na gebruik makkelijk worden gedroogd door voorzichtig het water eruit te knijpen of op een lage stand in de droger te plaatsen. Zo blijft de pop fris en klaar voor het volgende badmoment.
Naast speelplezier helpt deze badpop ook bij de ontwikkeling van kinderen. Door rollenspel leren ze zorgzaamheid, vriendelijkheid en empathie op een speelse manier.
De LullaBaby Mini Badpop is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar en een ideaal cadeau voor dagelijks speelplezier. Perfect voor badtijd, maar ook leuk om mee te nemen naar bed of tijdens andere speelmomenten!